Центр естетичного виховання "Калинка"

Відбудуться новорічні ранки!

Новорічні ранки - Новий 2019 рік

відбудуться в малому спортивному залі:

26.12.2018:  9.00 - 1Б та 1В

10.50 - 1А та 2А

12.00 - 2В та 2Б

27.12.2018: 9.00 - 3А, 3Б, 3В

10.50 - 4А та 4Б

28.12.2018: 10.00 - 5А та 5Б

12.00 - новорічний ранок для дітей працівників школи

Прикрась ялинку з Миколаєм

У день Св.Миколая, 19 грудня, на площі перед міською радою

ЦЕВ Калинка брав участь у передноворічній якції

"Прикрась ялинку з Миколаєм"

Посвята в гуртківці

5 грудня 2018 року відбулося свято "Посвята в гуртківці". На заході приймали участь вихованці:

- театрального гуртка "Їжачок",

- вокальний гурток "Сузір'я",

- хореографічний колектив "Веселка",

- гурток ужитково-декоративного мистецтва "Умілі руки".

Дякуємо всім присутнім!

Пригоди у чарівному лісі

2 листопада до нашої школи завітав Кіровоградський академічний театр ляльок з екологічною виставою "Пригоди у чарівному лісі" де учні змогли дізнатися багато нового і цікавого про те, як потрібно поводитися у лісі, як правильно діяти у небезпечних ситуаціях і як важливо мати друзів!

Дякуємо акторам за виставу та чекаємо ще раз гості!

Вокальний гурток "Сузір’я"

Гарна новина для тих, хто жити не може без пісні! З лікарняного вийшла керівник вокального гуртка "Сузір’я" Кірієнко В.А. і гурток відновив заняття по розкладу!

Чекаємо всіх бажаючих!

"Геловін у нашій школі"

31 листопада керівники гуртків і гуртківці підготували і провели святкову ігрову розважальну програму для учнів 3-х та 4-х класів "Хеллоуін у нашій школі" де учні дізналися про історію цього іноземного свята та змогли подолати павутину "перешкод", пограли в гру "Хто я?", проявили свою спритність!

Умілі ручки

Декоративний гурток "Умілі руки" та керівник Пономаренко Н.В. Прийняли активну участь при підготовці заходу "Хеллоуін у нашій школі".

Подивіться як весело це було!

Вітає ЦЕВ "Калинка"

Всім доброго дня!

От і закінчуються осінні канікули, а вже у понеділок почнеться навчальний процес! Керівники гуртків ЦЕВ «Калинка» з нетерпінням чекають зустрічі з вами за розкладом. На вас чекають цікаві та веселі події: свято осені у стилі Хеллоуін, урочиста посвята в гуртківці та багато іншого. Тож до зустрічі!