МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №17 - ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ "КАЛИНКА" КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Центр естетичного виховання "Калинка"

Посвята в гуртківці

5 грудня 2018 року відбулося свято "Посвята в гуртківці". На заході приймали участь вихованці:

- театрального гуртка "Їжачок",

- вокальний гурток "Сузір'я",

- хореографічний колектив "Веселка",

- гурток ужитково-декоративного мистецтва "Умілі руки". 

Дякуємо всім присутнім!

 

Пригоди у чарівному лісі

2 листопада до нашої школи завітав Кіровоградський академічний театр ляльок з екологічною виставою "Пригоди у чарівному лісі" де учні змогли дізнатися багато нового і цікавого про те, як потрібно поводитися у лісі, як правильно діяти у небезпечних ситуаціях і як важливо мати друзів!

 Дякуємо акторам за виставу та чекаємо ще раз гості!

 

 

Вокальний гурток "Сузір’я"

Гарна новина для тих, хто жити не може без пісні! З лікарняного вийшла керівник вокального гуртка "Сузір’я" Кірієнко В.А. і гурток відновив заняття по розкладу!

Чекаємо всіх бажаючих!

Фото

 

 

"Геловін у нашій школі"

 31 листопада керівники гуртків і гуртківці підготували і провели святкову ігрову розважальну програму для учнів 3-х та 4-х класів "Хеллоуін у нашій школі" де учні дізналися про історію цього іноземного свята та змогли подолати павутину "перешкод", пограли в гру "Хто я?", проявили свою спритність!

Фото

 

Умілі ручки

Декоративний гурток "Умілі руки" та керівник Пономаренко Н.В. Прийняли активну участь при підготовці заходу "Хеллоуін у нашій школі".

Подивіться як весело це було!

Фото

 

 

Вітає ЦЕВ "Калинка"

Всім доброго дня!

От і закінчуються осінні канікули, а вже у понеділок почнеться навчальний процес! Керівники гуртків ЦЕВ «Калинка» з нетерпінням чекають зустрічі з вами за розкладом. На вас чекають цікаві та веселі події: свято осені у стилі Хеллоуін, урочиста посвята в гуртківці та багато іншого. Тож до зустрічі!

 Фото

 

ЦЕВ "Калинка"

Всім доброго дня! Цього тижня творчість поєднала усіх гуртківців в затишній актовій залі нашого закладу щоб відзвітувати. На наш звітний концерт під назвою "Кольори творчості" завітали вчителі, батьки, а також глядачами були самі ж учасники концерту - наші гуртківці!

Діти пригадали свої творчі здобутки за 2017-2018 навчальний рік, отримали грамоти, переглянули виступи вокального, театрального та хореографічного гуртків, виступ хору "Юність", із захватом подивилися виставку гуртків декоративно-ужиткового напрямку та трішечки пограли.

Дякуємо всім за допомогу в організації заходу!

Детальніше: ЦЕВ "Калинка"

ЦЕВ "Калинка"

А от і роботи нашого ЦЕВ "Калинка"  представлені на міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".

Наші роботи

Керівники гуртків та вихованці ЦЕВ "Калинка" відвідали гала-концерт присвячений підсумкам міських конкурсів другого півріччя:

  • конкурс акторської майстерності "Театральна молодь літературного міста";
  • конкурс вокально-хорової майстерності "Зіркові голоси";
  • конкурс хореографічної майстерності "Танцююче місто".

    Детальніше: ЦЕВ "Калинка"

Дочірні категорії