У День Гідності та Свободи на заході «Знайте, ми палені вогнями!» нас відвідала Тельнова Таїсія Іванівна, мама Героя України, випускника школи 1978 року, чиїм іменем названо проспект у нашому місті – Тельнова Євгена Львовича.

Євгеній Львович Тельнов народився 20 листопада 1961 року у Кропивницькому (тоді Кіровоград). Служив у батальйоні «Донбас».

«Мені пропонують активну допомогу. Я можу без сорому дивитися його товаришам в очі»,- з посмішкою каже мама, Таїсія Іванівна.

• Який характер мав Євген Львович, чим він цікавився?
  • Мій син був щирим, готовим завжди усім допомогти, справжня душа колективу! Жені подобалось читати, він колекціонував монети і зі швидкістю вирішував найскладніші кросворди. Добре знав фізику, але з математикою не дуже добре вправлявся. Мріяв стати моряком, але через поганий зір мрія не здійснилася, тому працював токарем.
  • Чи мав недоліки захисник Батьківщини?
  • Так, лише один: Він палив.
  • Які нагороди сина для Вас найдорожчі?
  • Йому присвоїли звання Героя України, дали орден «За мужність» ІІІ ступеню. Усі посмертно…

Герої вічні, давайте пам’ятати про них завжди!

Інтерв’ю брали  учні 8-Б класу:

Безугла Аліна,  Забеділіна Марія, Скерлет Дмитро