Готуємось до навчального року

Серпневі наради

План серпневої народи педагогічних працівників «Освітній простір міста. Хроніка розвитку впродовж 25 років  незалежності України до сьогодення » Детальніше

Веб-конференції

23-30 серпня 2016 року Національна академія педагогічних наук України проводить для вчителів веб-конференції в режимі он-лайн трансляції.

Під час цих заходів на підставі методичних рекомендацій, підготовлених МОН спільно з НАПН України, будуть висловенні поради учених академії щодо змісту загальної середньої освіти, розвантаження навчальних програм, які рекомендовані міністерством, коментарі до змісту нових нових підручників, що запроваджуються цього навчального  року, а також ознайомлення освітян із новітніми досягненнями педагогіки.

Дочірні категорії