МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №17 - ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ "КАЛИНКА" КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Пройшла олімпіада з інформаційних технологій

12 жовтня пройшла олімпіада з інформаційних технологій, в якій взяло участь 14 учнів  8-10-х класів. 

Вітаємо переможців!

8-ті  класи:

ІІІ- місце - Бурлака Максим

9-ті класи:

ІІ- місце - Поченікін Владислав

ІІІ- місце - Кириллова Ксенія

10-ий клас:

ІІІ-місце - Донець Данило

Детальніше: Пройшла олімпіада з інформаційних технологій

Вітаємо переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики у 2017-2018 н.р.

 

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

5 класи

-

Колесник Віктор

Коломієць Юрій

6 класи

Краснова Анастасія,

Ваніфат’єва Вікторія

Лапа Поліна

-

7 класи

Подурець Яна

Забеділіна Марія,

Жиган Яна

Скрипник Дарина

8 класи

-

Зарудня Дар’я

Літвінчук Дар’я

9 класи

Кириллова Ксенія

Ліснича Анастасія

-

10 клас

-

Сухарєва Анна

Тригубенко Дар’я

Атестація 2017-2018 н.р.

1)           Типове положення про атестацію педагогічних працівників (зі змінами)

2)           Лист МОН № 1/9-617 від 10.09.13 року "Про застосування Типового положення про атестацію педагогічних працівників"

Дивитись тут

3)        Методичні рекомендації щодо подання матеріалів для присвоєння звання «викладач-методист», «учитель-методист», «вихователь-методист», «педагог-організатор-методист», «практичний психолог-методист»,керівник гуртка-методист»

Детальніше: Атестація 2017-2018 н.р.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

І місце

Аксьонова Олександра – 9-А клас

Літвінчук Дар’я – 8-А клас

Жиган Яна 7-Б клас

Філіппова Катерина – 6-А клас

ІІ місце

Забара Іван - 10 клас

Кириллова Ксенія – 9-Б клас

Зарудня Дар’я – 8-А клас

Забеділіна Марія 7-Б клас

Коваленко Аліна – 6-А клас 

Детальніше: ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Відомий та невідомий Шевченко

  Кожна нація, якій пощастило відкрити й висловити свою творчу ідентичність, своє глибинне самопізнання,  осягнула це могутнім словом свого національного пророка. Серед тих щасливих, вибраних народів є й ми, українці. Й ось чому. Поляки дістали Міцкевича, німці – Гете, англійці мають Шекспіра, італійці – Данте,а ми, українці, – Тараса Шевченка. Він, безсмертний Тарас, для нашого народу – явище унікальне, неординарне. Тому все, що з ним пов’язане, дороге нам і рідне. Він і далі залишається серед нас, українців, як невмирущий геній, як проводир, що показує нам шляхи в боротьбі за наші ідеали. Любити Шевченка – любити Україну, любити Україну – любити Шевченка!

Детальніше: Відомий та невідомий Шевченко

Тиждень початкової школи

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи!

З 30.01 по 03.02.2017 року тиждень проходив під девізом «Кожен день у нас цікавий: веселий, плідний та яскравий». В цьому році, щоб дітям було цікавіше, тиждень був веселковим – кожному дню відповідав певний колір. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. 

Фотозвіт 

Детальніше: Тиждень початкової школи

Тиждень англійської мови

Відповідно до річного та місячного планів роботи школи та з метою популяризації вивчення англійської мови , залучення учнів до позакласної роботи, удосконалення знань, умінь та навичок, набутих на уроках англійської мови, розширення словникового запасу учнів та їхнього світогляду, розвитку творчих здібностей, логічного мислення та підвищення інтересу до вивчення іноземної мови, в період з 12.12. по 16.12.2016 року в школі був  проведений  тиждень майстерності та творчості вчителів англійської мови. Ці дні проходили за складеним заздалегідь планом.  До його організації були залучені всі вчителі англійської мови та учні 1-11-х класів.

Детальніше

Фото та відеозвіт

"Особливості викладання фізики в умовах впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти"

Педагоги міста долучились до вивчення теми "Особливості викладання фізики в умовах впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти". Учитель фізики Бурага С.М. провів урок узагальнення матеріалу у 7-А класі та презентував вміння учнів творчої групи 8-х класів проводити експерименти під час вивчення предмету.

Фотозвіт

 

 

Синдром рідної мови

Квест "Синдром рідної мови" пройшов у рамках Місячника української писемності та мови. 

Учні 11 класу (вчитель української мови та літератури Філіппова Н.В.) для учнів 5-х класів провели мовознавчий квест. П'ятикласники подорожували станціями, збираючи елементи українського національного костюму. Учні перевіряли свої вміння не тільки швидко рухатись школою та вміння орієнтуватися у просторі, а й знання з рідної мови, літератури, усної народної творчості та здатності логічно мислити.

Нагороджені учні 5-х класів були сертифікатами на право отримання оцінок високого рівня з української мови та літератури. Вирішувати вчителям.

 Фотозвіт

Тривають заходи Місячника української писемності та мови.

В рамках Місячника відбулося театралізоване дійство "Українські вечорниці", на яке запросили учнів 4-х класів (класні керівники Шепетуха Л.О., Бурага Н.В.). Театр, художнє слово, пісня, народні традиції ... - усе представили школярі!

Заходи Місячника тривають!

Фотозвіт