Сьогодні відбулося свято «Україна починається з тебе!». Кожен із присутніх задумався над тим, що значить Україна для кожного з нас, і що кожен із нас значить для України.

Талановиті учні 7-А, 8-Б, 9-А та 9-Б класів нікого не лишили байдужими. Їхня поезія проникла в душі багатьох слухачів, а виступ Ганни, Данила та Ярослава з піснею «Білі лебеді» повернув нас усіх до героїчних подій 2014 року. Змістовний відеоряд допоміг зрозуміти, що кожен з нас – частинка України, і завдяки нам та воїнам, які її захищають, будується вільне майбутнє Батьківщини.