Саме так називалась мистецька акція в рамках місячника української писемності та мови (координатор Бордіян Г.М.). Учні 1-10-х класів завзято малювали різні види українських орнаментів: рослинні та геометричні, квіткові та з зображенням птахів.Школярі під час мистецької акції використовували елементи петриківського та семенівського розписів (Народний розпис та його символіка).

Вкривати стіни розписом протягом різних періодів життя було притаманно у багатьох місцевостях України.Розпис тісно пов'язаний з силами природи, він оживлює будівлю, насичує земною силою та передає народні знання й вірування про світ, значення життя. А наша школа теж є символом життя!

Процес малювання був веселим та захоплюючим, до якого долучились і учні, і педагоги, і батьки. Школа стала святковою, привабливою!

АКСЬОНОВА ОЛЕКСАНДРА,

ГОРОБЕЦЬ ОЛЬГА, учениці 9-А класу