МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №17 - ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ "КАЛИНКА" КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Табір "Зелена планета"

Ми весело та цікаво провели тиждень!

Все почалося з відкриття табірної зміни, де діти мали змогу загадати бажання та пройти через чарівну тунель, також був веселий відпочинок та релакс на природі, не забували ми і про інтелектуальні ігри -  грали у настільні ігри ,  а також  були незабутні пригоди у автоклубі "Каскад"

 

 

 

ПЛАН – СІТКА Виховних заходів дитячого оздоровчого закладу «Зелена планета» на літо 2019 р.

 Наш розпорядок)

Детальніше: ПЛАН – СІТКА Виховних заходів дитячого оздоровчого закладу «Зелена планета» на літо 2019 р.

РЕЖИМ ДНЯ літнього закладу відпочинку «Зелена планета»

 

08.00-08.20

Нарада при начальнику закладу відпочинку.

Прийом дітей

Сурма кличе всіх

 «Пора, з добрим ранком дітвора!»

08.20-08.40

Зарядка

Рухливі ігри

Всі мерщій у ряд ставаймо

І зарядку починаймо.

Розминаймо ручки й ніжки.

Щоб не кликав сон до ліжка!

 

08.40-09.00

Ранкова лінійка

Всім загонам - наш привіт!

На лінійку йти нам слід.

Час дізнатися дитині,

Що чекає всіх нас нині.

 

09.00-09.30

Сніданок

А тепер іди негайно

Разом з друзями в їдальню.

Смачно там готує кухар

Не відтягнеш і за вуха.

 

09.30-10.00

Робота в загонах, розвиток здібностей, інтересів

Кличе всіх цікавий час

Показати вищий клас.

Конкурси, змагання, гра,

Все зустрінь ти на «Ура»!

 

10.00-12.00

Масові заходи

12.00-12.30

Обід

Нас врятує від всіх бід

Гарний настрій і обід.

Руки в тебе чистенькі?

На обід іди швиденько!

 

12.30-14.00

Настільні ігри

Масові заходи

Робота в загонах

В кожного загону плани,

Їх виконуймо слухняно.

Треба бути краще всіх.

Бо піднімуть нас на сміх.

 

 

Вітаємо творчих учнів!

ПОДУРЕЦЬ ЯНУ (ученицю 8-Б класу) та  ЛІТВІНЧУК ДАШУ (ученицю 9-А класу) за зайняте ІІІ місце  на міському етапі учнівських олімпіад з географії!

Вчитель: Піщугіна Н.А.

МОЛОДЦІ!

 

 

 

Скарбничка переможців олімпіад наповнюється

ВІТАЄМО !

ЛІТВІНЧУК ДАР’Ю

(ученицю 9-А класу) за зайняте ІІІ місце на міському етапі

учнівських олімпіад з  біології!

Вчитель: Сидоренко О.В.

МОЛОДЦІ!

Переможців творчих конкурсів більшає!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

У міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови  ім. Петра Яцика

КОЛОМОЙЦЯ ЮРІЯ  (6-Б клас) – ІІ місце!

Вчитель – Капкан І.М.

МОЛОДЦІ!

 

Вітаємо!

 Аксьонову Олександру  (ученицю 10-А класу) за зайняте ІІІ місце на міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції   учнівської молоді  «Моя Батьківщина - Україна» (географічний напрямок)

Учитель: Піщугіна Н.А.

МОЛОДЦІ!

 

 

Вітаємо!

Колесника Віктора (учня 6-А класу) за зайняте І місце на міському етапі учнівських олімпіад з  математики!

Вчитель: Шульга Т.В. МОЛОДЦІ!

 

 

 

 

ЇМ МІНІСТРИ ВРУЧАЛИ МЕДАЛІ!!!

ВДРУГЕ ВІТАЄМО НАШУ КОМАНДУ ЧЕМПІОНІВ #НАЙКРАЩАШКОЛА17 З ПЕРЕМОГОЮ В ЗМАГАННЯХ «СПОРТИВНЕ МІСТО – ЗДОРОВА НАЦІЯ»!!!

Склад  команди:

  1. Білобабченко Олег Леонідович – тренер суперкоманди!
  2. Матковський Олександр – учень 5-Б класу!
  3. Козирєва Єлизавета– учениця 5-Б класу!
  4. Хоменко Анастасія – учениця 7-А класу!
  5. Гусейнов Хасай – учень 7-Б класу!
  6. Панченко Антон – учень 7-Б класу!

    Детальніше: ЇМ МІНІСТРИ ВРУЧАЛИ МЕДАЛІ!!!