Запрошуємо на свято Першого звоника!

Запрошуємо учнів, батьків та гостей на Загальношкільне свято до Дня знань «Крок з дитинства у майбутнє...», що відбудеться  2 вересня о 8:00.

Пробний збір

30 серпня 2019 року о 800 запрошуємо учнів 1-11-х класів до школи на зустріч з педагогами!

Табір "Зелена планета"

Ми весело та цікаво провели тиждень!

Все почалося з відкриття табірної зміни, де діти мали змогу загадати бажання та пройти через чарівну тунель, також був веселий відпочинок та релакс на природі, не забували ми і про інтелектуальні ігри -  грали у настільні ігри ,  а також  були незабутні пригоди у автоклубі "Каскад"

Наш розпорядок)

Детальніше: ПЛАН – СІТКА Виховних заходів дитячого оздоровчого закладу «Зелена планета» на літо 2019 р.

Вітаємо творчих учнів!

ПОДУРЕЦЬ ЯНУ (ученицю 8-Б класу) та  ЛІТВІНЧУК ДАШУ (ученицю 9-А класу) за зайняте ІІІ місце  на міському етапі учнівських олімпіад з географії!

Вчитель: Піщугіна Н.А.

Скарбничка переможців олімпіад наповнюється

ВІТАЄМО !

ЛІТВІНЧУК ДАР’Ю

(ученицю 9-А класу) за зайняте ІІІ місце на міському етапі

учнівських олімпіад з  біології!

Вчитель: Сидоренко О.В.

МОЛОДЦІ!

Переможців творчих конкурсів більшає!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

У міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови  ім. Петра Яцика

КОЛОМОЙЦЯ ЮРІЯ  (6-Б клас) – ІІ місце!

Вчитель – Капкан І.М.

Вітаємо!

Аксьонову Олександру  (ученицю 10-А класу) за зайняте ІІІ місце на міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції   учнівської молоді  «Моя Батьківщина - Україна» (географічний напрямок)

Учитель: Піщугіна Н.А.

Вітаємо!

Колесника Віктора (учня 6-А класу) за зайняте І місце на міському етапі учнівських олімпіад з  математики!

Вчитель: Шульга Т.В. МОЛОДЦІ!